Eki 19

header (1)

Daha yüksek, daha hızlı, daha büyük çılgın, yanıltıcıdır ve çok daha fazla 3D: o Crazy Machines 3 var!

maskara zincir reaksiyonları içine eksik parçaları yerleştirin ve dahiyane bunlar gibi bulmacaları çözmek için işleme makineleri bunları açmak:

Nasıl başarılı karşısında bir Mısır heykeli yumruk mı? Nasıl bir ‘yüksek hassasiyetli yaylı tüfek’ bir clumsycorn başkanı bir su ısıtıcısı ateş mı? Nasıl bir uzay taksi eski külüstürle gri-madde-motor jumpstart du?
Crazy Machines 3 öğrenin!

engin Rube Goldberg tarzı olanakları nihai oyun için kendinizi hazırlayın!

kendi yararınıza fiziksel sistemleri kullanın, bu elektrik, patlamalar, lazerler, yıldırım, ya da rüzgar olursa olsun. cips ile müdahalesi ile bile derin detaya defterleri ve bireysel özelliklere sahip nesneleri sağlayabilir. Hiçbir şey imkansız değildir. O ahşap iskeleyi beğenmezseniz, metal veya taş gibi farklı malzemelerden istediğini al ve boyut, rotasyon ve rengini değiştirmek. Kendi makine, tüm sonra, bir …

Ayrıca, sizin oyuna uygulamak için bulmacalar ve makinelerin bir olasılıkla sonsuz kaynağına erişmek için steam® Atölyesi kullanmaya davet ediyoruz. Eğer nihai makine inşa zaman, tek bir tıklama ile tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

indir
Crazy Machines 3 İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.