Mar 21

CyberLink PowerDVD Ultra v12.0.2428.57

CyberLink PowerDVD Ultra ile bilgisayarınızdan Dvd ve Blu-ray filmleri en iyi şekilde oynatabilirsiniz. Diğer programlara nazaran çok daha kaliteli görüntü alabilirsiniz. Düşük sistem gereksinimli bilgisayarlarda bile performansından ödün vermemesi CyberLink PowerDVD Ultra’nın en güçlü özelliklerinden bir tanesi.

Video formatlarının tamamına destek veren bir medya oynatıcısı olan PowerDVD; AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD ve WMV-HD gibi en yeni video formatlarına desteğinin yanı sıra DTS, Dolby Digital EX gibi profesyonel ses teknolojilerine verdiği destek ile medya oynatıcıları arasındaki yerini en üstte tutmaya devam ediyor. PowerDVD film izleme deneyimlerinizi dışarıyada taşımanız için esnek taşınabilir medya özellikleriyle size hareket halindeykende hizmet sunuyor.

Benzersiz HD Film Deneyimi:
AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD ve WMV-HD gibi HD 3D, Bluray video biçimleri için eşsiz desteği ile en iyi görüntü kalitesi powerdvd`de

HDMI 1,3 Desteği:
HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü) ile aynı anda 8 kanal ses transferi

Desteklenen Ses Formatları:
DTS-HD
Dolby TrueHD (7.1-channel)
Dolby Digital EX (7.1-channel)
Dolby Digital Plus (7.1-channel)

Desteklenen Ses Teknolojileri:
CyberLink TrueTheater™ Surround
Dolby Pro Logic IIx surround sound
Dolby Virtual Speaker
Dolby Headphone

Yüksek Kalite 3D ve HD Deneyimi:
• Uzanın CPU/GPU hızlandırması ve kayıpsız HD ses ile parlak Blu-ray 3D kayıttan çalma
• Dönüştürme DVD’ler ve videolar büyülü bir 3D deneyimi içine
• Oyun video formatları, MKV, FLV, 3GP ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazesi
• Olun filmler sosyal yer imi değerlendirme ve canlı yorumlara paylaşarak

Parlak Blu-ray Filmler:
Sadece PowerDVD 10 sunabilir yolu Blu-ray film deneyimi: sadece rakipsiz kalite. En son donanım ivmesi teknolojileri Intel, NVIDIA ve AMD için en iyi duruma getirilmiş, PowerDVD daha düzgün film performans sağlar. PowerDVD 10 başlattı Blu-ray film 4 kadar daha hızlı çok X.

Blu-ray 3D Filmler:
Görme gerçekçi görüntü tür Blu-ray 3D * sunabilir ve bu yaşama bilgisayarınızda getiriyor PowerDVD 10 mümin olduğunu. Mümkün olan en iyi kalitede 3B film deneyimi sunan, PowerDVD 3D donanım gözlük, grafik kartı ve monitör gibi piyasada tam aralığını uyumludur.

DVD’ler ve Videolar İçin HD Görüntü
DVD ve video dosyalarını TrueTheater ™ HD geliştirme teknolojisi ile daha iyi film oynatma kalitesinin keyfini çıkarın. DVD ve medya oynatıcı PowerDVD 10, belirgin bir şekilde daha keskin ve net görünen bir kalitede bir HDTV çıkışı sağlar. Optimizasyon için donanım ivmesini bile daha yumuşak sonuçlar sağlar.

3D Dvd Desteği:
3B film oyuncu PowerDVD 10 yeni yüksekliklere standart DVD içeriği için görsel mükemmellik götürür. Featuring TrueTheater ™ 3D teknolojisi, PowerDVD dönüştürür 2D film muhteşem bir 3D deneyimi Gelişmiş. Film içeriği ve donanım için kayıttan yürütme kalitesini optimize etmek.

Daha İyi Video Oynatma:
PowerDVD 10 ile ev videoları oynamak gibi kalitesini artırmak için TrueTheater ™ sabitleyici ve TrueTheater ™ parazit kullanarak gelişmiş. Evrensel bir oyuncu olarak PowerDVD Şimdi bile daha fazla biçimleri, MoovieLive, via online film fragmanları erişim verir oynuyor ve YouTube için dosyaları karşıya sağlar.

Ev Sineması Müzik:
Windows 7 en son Müzik Kitaplığı özelliklerini destekleyen, PowerDVD 10 bile filmlerinizi zevk için kullandığınız oyuncu müzik dinlemek kolaylaştırır. Sevdiğiniz parçaları çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Ses ev sinema ve bilgisayar donanımı için en iyi duruma getirmek için kullanım TrueTheater ™ Surround teknolojisi. Harika ses!

Yüksek Tanımlı Ses:
3D ve HD film oyuncu PowerDVD 10 Kulaklarınıza mükemmel film deneyimi çok, yüksek tanımlı ses formatları Dolby Digital ve DTS desteğine sahip zevk sağlar. HDMI 1.3a desteği tek bir kullanışlı kablo üzerinden kayıpsız HD ses saflığı ev sinema sisteminize sunar.

Film İncelemeler ve Canlı Yorumlar:
Diğer kullanıcıların okuma ve PowerDVD 10 kullanarak Yürüt film değerlendirme oluşturun. MovieMarks yer imleri birleştirmek ve açıklamaları gözden geçirme ve çevrimiçi MoovieLive.com paylaşılabilir. Bu arada, Live yorumlar filminizi oynarken Facebook, heyecan ve MoovieLive görüş göndermek sağlar.

Blu-ray & DVD Kayıttan Yürütme İçin Desteklenen Biçimler:
• En son video formatlarını destekler: MKV, FLV, 3GP, AVCHD ve AVCREC
• En son ses biçimlerini destekler: Dolby TrueHD, Digtial EX Plus; DTS-HD
• Dönüştürmek 2D 3D
• Windows 7 ile uyumlu

indir

PowerDVD.v12.0.2428.57.Ultra.zip

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
CyberLink PowerDVD Ultra v12.0.2428.57 Full İndir, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.