Şub 16

Siz uzay aracı USG Ishimura’nın mühendislerinden Isaac Clarke’siniz. Sen bir savaşçı değilsin. Sen bir asker değilsin. Bununla birlikte, geri kalan cankurtaran ve ölümcül canlandırılmış cesetler arasındaki en son savunma hattı konumundasın. Undeadler Necromorphs haline gelmişler; geleneksel araçlara yenilmeyecek korkunç zombi-yabancı hibritleri. Neyse ki, suçunuz eşit derecede eşsizdir, çünkü elinizin altındaki yüksek güçlü madencilik araçları tehdide karşı savaşma olanağı sağlamaktadır.

Cansız canavar öldürülüyor.
Nekromorflar daha önce gördüğünüz düşmanlardan farklıdır. Headshots, lastik bantlar çakmak gibi kendilerine çok fazla zarar verirler. Hayatta kalabilmek için böcek gibi uzuvları birer birer parçalamanız gerekecek.

Doğaçlama silahlar.
Ishimura’da pek çok geleneksel ateşli silah yok, ancak Isaac’ın araç setinde bol miktarda durdurma gücü var. Plazma Kesici ile düşmana yatay veya düşey enerji patlatmaları yapın, Disc Ripper ile uzaktan kumanda ederek yüksek hızda testere bıçağını kontrol edin ve koridorları Line Gun’la geniş alanlardaki darbelerle doldurun. Parçaları alternatif yangın modlarıyla değiştirin ve cephane, güç ve tekrar yükleme hızını artırmak için yükseltmeler satın alın.

Gerçek zamanlı saldırılar.
Ne yaparsan yap, nöbetini bırakma. Her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Bu, yüklemeniz ya da envanterinizde kazma olsun ya da olmasın, Necromorph’lara saldırmak için mükemmel bir fırsat sağlar. Bu kabus yeni başladı ve burada olanların altına girmek size kalmış.

indir
Dead Space 1 İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Dead Space 1 İndir, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.