Mar 09

deadpool

Benim delicesine tatlı oyuna crack önce söylemek gereken birkaç önemli nokta vardır. (Of. İşte yine başlıyoruz.) Ben hızlandırılmış şifa faktörü bir paralı asker değilim. Ben sadece düz coo-coo olan kararsız olarak tarif ettik. (Aklı başında insanlar coo-coo diyorsun, bekle?) Ben insan ve mutantlar güvenliği için olacak savaş var. (Ve hatta insan.) Hemen her şey için hazırlıklı olun. (Holla!)
Temel Özellikler:
Ben bütün iyi yanlarını yakalamak için emin yaptı, bu yüzden benim oyun bir üçüncü şahıs aksiyon-shooter yaptı. (Evet, sen benim Heinie bakmak olsun.)
benim X-Men sarsak (Dur, ne sarsak ?!) bir görünüm yapıyoruz bazı çünkü dışarı bir göz tutmak. (Eğer tacos saçları toplama umursamıyorum umuyoruz.)
Ben öldürme gerçekten iyi değilim, bu yüzden bir patlama birlikte tarak çekimi ve tamamen benim düşman eviscerating yaptı. (Ev-is-cer-a-ting!)
Ben beceri ve benim en sevdiğim şeylerden bir buttload getirdi. Katanlar (kontrol), silahlar (bam!) Patlayıcılar (boom), koli bandı (şarlatan) ve tabii ki, bendeniz – ME! (Mat!)

indir
Deadpool Oyunu İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Deadpool Oyunu İndir, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.