Oca 29

DUSK, şafak vakti boyunca hayatta kalacaksanız, kasap ve kan dökümanlarının hakim olduğu bir dünyaya sizi yeniden getiriyor. Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life, Redneck Rampage ve tüm 90’lı yılların favorilerinden esinlenerek ve metal müzik ustası Andrew Hulshult’un bir soundtrack’inden esin kaynağı.

90’lı yıllardan itibaren elle üretilen üç ayrı kampanya bölümünde, oyuncular mistik sırt kültürünün saldırılarıyla savaşıyor, militanlar ve daha karanlık güçlere sahipler ve sadece Dünya’nın altında gizlenenleri keşfetmeye çalışıyorlar. Testere bıçakları, 1887’den çift dilli av tüfeği ve son derece gerekli bomba fırlatıcısı içeren geniş bir silah cephaneliğine sahip olan DUSK, baştan sona unapologetik retro harekettir.

Ana kampanyaya ek olarak, DUSK sizi düşman dalgasının ardından dalganın önüne ve ortasına götüren Sonsuz Hayatta Kalma Modu sunar. Ekstra bir zorluk arayanlar için, DUSK, karanlığın insanlığın en kötü durumunu şaşırtıcı yeni yollarla barındırdığı arena çok oyunculu oyuncularda arkadaşlarınızla savaşmak için başkanlıkla çevrimiçi olma şansını da sunuyor.

indir
DUSK İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.