Şub 09

Hakkında: Tropikal bir cennet Far Cry’de, şaşırtıcı derecede şok edici yeni seviyelere itmek için savaşın sınırlarını zorlayan, ayrıntılı bir aksiyon atıcı Far Clry’de görülür. Denizcilik görevlisi Jack Carver, şimdiye kadar bu adaya geldiği güne küfrediyor. Bir hafta önce, Valerie adlı küstah bir kadın muhabir ona, bu bozulmamış cennete götürmek için inanılmaz bir nakit para teklif etti. Ancak takma işleminden kısa bir süre sonra, Jack’in teknesi, ada etrafındaki gizemli milis gruplarından topçu ateşi ile karşılandı.
Teknesi yok edildi, parası gitti ve muhteşem Valerie aniden kayıptı, Jack şimdi adanın vahşi yerinde bir paralı askerle karşı karşıyayaln bir silahla ve hayatta kalma ihtimaliyle karşı karşıyayız. Fakat daha yemyeşil orman örtüsüne itilirse, yabancı şeyler olur.
Jack, paralı askerlerin gerçek niyetlerinin korkunç ayrıntılarını ortaya koyan milis grubu içinde bir içeriden rastlıyor. Jack rahatsız edici bir seçimle yaklaşıyor: en ölümcül paralı askerlerle savaşmak ya da insanı bir manyakın sinsi gündemine mahkûm etmek.

indir
Far Cry 1 İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.