Eki 16

mmx2

Bu oyunda ana ekranda düzinelerce otomatik uzaktan kumanda otomobil toplayabilirsiniz. Ana ekranda, arabalar arasında geçiş yapabilir veya özelliklerini yükseltebilirsiniz; biri arabanızın azami seviyedeyken alt taraftaki bir GT veya ESX versiyonuna dönüştürebilirsiniz. Bu oyun sizi uzun süre meşgul edecektir. her otomobilin dört temel yükseltmesi var; hız tutuş stabilitesi ve havayı yükseltebilirsiniz. Bir yükseltmeden sonra bir sonraki daha pahalı olacak kadar. ancak burada zaten MMX HILL DASH 2 MOD APK var, böylece paranızı kullanabilir ve artacak.

Farklı düzeylerde bir sürü vardır ve sürekli zorluk artmaktadır. Arctic’in şehirdeki kir ve diğer pek çok seviyeyi kirletebilirsiniz. Bir şey oyundaki diğer oyuncular tarafından belirlenen gerçek kaydımızı şu anda eksik çünkü bu sayede bir numara yapmak kolaydır.

Kontroller aynı ve sağ ve sol pedal düğmeleriyle aracınızı kontrol edebilirsiniz. Otomobillerinizi sık sık yükseltin, böylece yüksek parçalara kolayca kolayca tırmanabilir. Bu Oyunlar, daha iyi grafikler ve fizik tabanlı kontrollerin açıklamalarındandır. MMX HILL DASH 2 MOD APK size sınırsız para ödüllendirecek.

indir
MMX Hill Dash 2 Apk İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.