May 20

header

Bir asker olarak savaşın. genel olarak yol açar. bir efsane olarak yükselir.

“Ryse: Roma Oğlu” Marius Titus, tanıklar barbar çetelerinden ailesinin öldürülmesi, ardından intikam almaya Britannia Roma ordusu ile geçecek bir genç Roma askerin hikayesini anlatıyor. Hızla saflarını üzerinden yükselen, Marius intikam almak için onun arayışı İmparatorluğu’nun erkek ve savunucusu bir lider haline gelmelidir – yakında keşfeder bir kader sadece ev daha yakın yerine getirilebilir …

Roma Oğlu: Ryse Hakkında
Roma İmparatorluğu’nun kalbine yolculuk ve daha önce hiç olmadığı gibi savaşın vahşeti deneyim “Ryse: Roma Oğlu” şanlı 4K çözünürlük desteği ile PC’ye geliyor. oyun çığır için Crytek mirasını devam Ryse derin antik Roma kanlı dramın içine oyuncular çizim ederken kendi sınırları PC donanım iter.

“Ryse: Roma Oğlu” mücadelesi, vahşet ve kahramanlık sürükleyici bir aksiyon macera öyküsüdür. Onun ailesinin katledilmesini intikamını almak için orduya katılır ve Roma İmparatorluğu kurtarmak için savaşmalıyız bir kahraman olarak ortaya Marius Titus adlı korkusuz Roma asker izler.

“Ryse: Roma Oğlu” nefes kesen ayrıntılı olarak Roma İmparatorluğu, insanları, çatışma ve manzara sinematik yeniden oluşturulmasını sunar ve visseral detaylı hayata Roma savaş vahşetini ve yoğunluğunu getiriyor.

indir
Ryse Son Of Rome İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.