Şub 07

20 Yıllık Sonic oyununun nihai kutlaması olan Sonic Generations, yeni ve eski Sonic hayranları için kesin bir deneyim sunar.
Sonic’in evresi, gizemli yeni bir güç yürürlüğe girdiğinde, sonic ve arkadaşlarını zamanında geri getiren ‘zaman delikleri’ yaratarak kaosa sürüklenir. Oradayken, Sonic, geçmişinden kendisinin daha genç bir versiyonu da dahil olmak üzere çok tanıdık karakterlerle doludur! Artık düşmanlarını yenmek, arkadaşlarını kurtarmak ve bu şeytani eylemin arkasında kim olduğunu bulmak için bir araya gelmek zorundalar.
Temel Özellikler:
Eğlencenin İki Katı – Nihai Sonik deneyiminde Klasik Sonik ve Modern Sonik olarak oynayın. Her bir karakterin kendi tasarladığı inşa edilmiş pistte her bir ortamdan geçerken hareketlerini izleyin.
En İyi En İyi Hikâyeler Daha İyi – Oyun hikayelerinden ikonik ortamlar, yeniden keşfedilen, yeniden yaratılmış ve çarpıcı sonuçlarla yeniden hayal edilen Sonuncu macerası için güzel HD’de canlanıyor.
Tüm Yeni Deneyimler – Oyunlarınızın en ikonik ortamlarından bazılarını çarpıcı yeni stereoskopik 3D ile sunulan ünlü Sonic aşamaları ile yepyeni bir şekilde oynayın.
Yeni Maceraları Kilitleyin – Her seviyeyi tamamladığınızda ve Sonic’in yakalanan arkadaşlarını ‘bedava “hale getirdiğinizde yanınıza geri dönün ve onlarla daha fazla güçlük çekin.

indir
Sonic Generations İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.