Ara 29

Yepyeni uzay savaşı, oynanabilir Jedi karakterleri ve 16’dan fazla yeni cepheden Star Wars Battlefront II, klasik Star Wars savaşlarını istediğiniz herhangi bir şekilde yürütmek için size her zamankinden daha fazla yol sunar.
Geliştirilmiş Tek Oyuncu Deneyimi – Darth Vader’in seçkin 501. Legion of Stormtroopers yükselişine katılınca, aldığınız her hareketin savaş alanını ve nihai olarak Star Wars galaksisinin kaderini etkilediği yeni bir hikaye tabanlı destanla savaşın.
Tüm Yeni Klasik Trilogy Mekanları – Dagobah’ın bataklık bataklıklarındaki ikinci Ölüm Yıldızı koridorlarının içinde ve hatta Yıldız Savaşları Episod IV: Yeni Bir Umut başlangıcında görülen Prenses Leia’nın Blokaj Runner’ı Tantive IV’te savaşın.
Daha Fazla Sınıflar ve Araçlar – Şimdi altı ayrı asker sınıfından birini, ayrıca dört hizip için ikramiye kahraman karakterleri seçin: Rebels, Imperials, CIS ve Republic. BARC hız makinesi, AT-RT ve yeni Jedi Starfighter ve ARC 170 dahil olmak üzere 30’dan fazla farklı yer ve uzay aracına atlayın.

indir
Star Wars Battlefront 2 Classic İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

Star Wars Battlefront 2 Classic İndir gezginler,Star Wars Battlefront 2 Classic İndir full tek link