Ara 18

Stationeers, sistem odaklı bir oyun isteyen hardcore oyuncular için tasarlanmıştır. Bu karmaşık sistemlerin tam olarak kullanılması ve optimizasyonu ancak büyük bilgi ve uygulamalardan gelmektedir. Oyun, ele almanız gereken, bilim temelli hayatta kalma problemleri sunar. Kaynak ve zaman baskısı ilk tasarımlarınızı yönlendirir, ancak başarılı bir istasyonun talepleri daha sonra size rehberlik edecektir.

Boşluk boştur ve gezegenler insan hayatına acımasızdır. Başlangıçta siz ve arkadaşlarınız temel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınıza karar vermelidir. Uzun vadede, güç, ısı, kaynak ve atmosferik problemler için mühendislik yapmanız gerekecek. Otomatik sistemleri geliştirmek için makineler ve programlanabilir bilgisayarlar kullanarak elinizden gelen en verimli sistemleri oluşturun.

Uzak bir yalnız gezegende veya bir asteroid alanının derininde olsun, istasyonunuzun veya ana geminizin inşası ve işletilmesinin her yönünü kontrol edersiniz. Nihai istasyonu inşa etmek için kaynakların yakınında hasat yapın ve çok çeşitli araçlar kullanın. İstasyonunuzun gerektirdiği her şey siz ve arkadaşlarınız tarafından inşa edilecek ve yönetilecektir.

indir
Stationeers İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

Stationeers İndir gezginler,Stationeers İndir full tek link