Mar 06

Super Lucky’s Tale – her yaştan oyuncu için eğlenceli ve heyecan verici bir platform. ama ne için – Her kahraman Şanslı, yorulmaz iyimser ve iyi bir adam, cesur olmak ve Çağlar uğursuzluk, O dünyayı değiştirmek için planlanan … gizemli kötü adam Kitabı’ndan ablasını kurtarmak için bir yolculuğa çıkan?

Geziler sırasında pek çok komik arkadaşınla ve düşmanla tanışacaksın. Şanslı tehlikeli bir Kotovyvodkom’la karşı karşıya gelecek – zararlı çocuklar Jinks. Bu kendi kendine öğretilen kötüler babalarına doğdu, ancak kurnaz planını tam olarak anlamıyorlardı. Ancak Lucky’nin arkadaşları ve müttefikleri var. O çağlarda Kitabında yaşayan yeti eksantrik hayaletler, solucan, çiftçiler ve diğer renkli karakterleri yoldan bir araya geldi.

Düşüncelerinizi ve tepkilerini deneyin, bulmaca çözerek engel yolunda yorucu ırklar çıkarın. Yeni dünyaların sırlarını açığa çıkarın, şanslı şirketin resepsiyonunu kullanarak – yere kazın. İlave ödüller almak için tilki deliklerine dalın.

Becerileri ve yaşı ne olursa olsun tüm oyuncuların keyif alacağı testlerle klasik platform oyuncularının dönemine geri dönün.

indir
Super Lucky’s Tale İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Super Lucky’s Tale İndir, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.