Ara 16

Gün Sonrası: Origins, oyuncunun kararlarının hikayelerini etkilediği, açık dünya aksiyonu ve hikaye odaklı bir oyundur. İster tek başına veya bir arkadaşınızla çevrimiçi oynuyorsanız İster insanları etkileyen bilinmeyen bir bakteri, tehlikeli ve bulaşıcı hale dönüştürerek neredeyse iflas eden bir Kuzey Amerika kasabası Grayfox Hill’in gizemli evrene dalabilirsiniz. varlıklar.

ÖYKÜ
Birkaç saatlik yokluğundan sonra tekrar duygularına geri dönen Noah Byers, kasabanın etrafında bir bakterinin yayılmakta olduğunu ve askeri kuvvetler tarafından bugün tamamen karantinaya alındığını fark ediyor. Nuh’un hedefi, uyandıktan sonra kayıp olan sevgilisi Allison’ı bulmaktır. Çılgınlığa batan bir dünyada, Nuh onu bulmak için olaydan bu yana geçen her hareketi izleyecek, hayatta kalanlar tarafından yardım edilerek ihanete uğramış ve hayatını Grayfox Hill’in tehditkâr mutantlarına karşı tehlikeye atacak.

Bu hikaye, nostalji, kararlılık, dostluk, pişmanlıklar, sevgi ve tehlike ile ilgilidir. Kendi geçmişi ile yüzleşen, yeni yaşamları ile eski hayatlarının çözülmemiş işleri arasında mücadele eden kurbanlarla ilgilidir. Dünya çöktüğü zaman bile, bazı sırlar dinlenemez.

indir
The Day After Origins İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

The Day After Origins İndir gezginler,The Day After Origins İndir full tek link