Kas 12

header

Deck13 Hamburg’un bu heyecan verici yeni yönetim simülasyon oyununda, küçük bir lojistik şirketinin sahibi olarak başlayacak ve işinizi başarıya götürecek akıllıca tüm yönetsel becerilerinizi kullanacaksınız.

Hiç Kansas şehrinde bir şirket kurmak istediniz mi? Yoksa Vegas tarzı mısınız? Rocky Dağları’nı veya New York’u tercih edip etmeyin, TransRoad’un gerçekçi haritasında Amerikan Rüyasını yaşamaktan çekinmiyor: ABD. 37 gerçek ABD şehirlerinden birinde bir merkezi seçin, ilk kamyon ve römork satın alın ve bazı sürücüler kiralayın. Yüksüz yolculuklardan kaçınmak ve müşterilerin memnuniyetini sağlamak için en iyi sözleşmeleri ve en iyi rota kombinasyonlarını bulun.

Biliyorsun bu güven belki iş dünyasındaki en önemli iyidir? Müşterilerinizle yakın ve kazançlı bir ilişki kurmak ister misiniz? TransRoad’da: ABD, ABD çapında çok çeşitli müşterileri ile iyi bir üne sahip olmak, başarının anahtarıdır. Siparişleri zamanında teslim edin ve güven oluşturmak ve gerçek büyük nakliye sözleşmelerine erişmek için özel talepleri yönetin.

Bir Amerikan kamyonu senin için yeterli değil mi? 100’e ne dersin? Düzinelerce araç ve römork ile büyüyen kamyon filosunu yönetin ve tüm ABD’ye gönderin. Sözleşmelere doğru kamyonları atamaya, yüksüz yolculuklardan kaçınmaya ve gerçek para kazanmaya akıllı olun! Römork imtiyazları satın alarak ve yeni müşteriler kazanarak yeni tür malların kilidini açın. Ana endüstrileri tedarikçileriyle kompleks bir taklit ekonomide birleştirin.

indir
TransRoad USA İndir

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Yap

TransRoad USA İndir gezginler,TransRoad USA İndir full tek link